Právě je pát 19. dub 2024 12:14:31




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 ULTRASEAL - sračka do pneumatik 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:36:01
Příspěvky: 1274
Bydliště: Roudnice n.L.
Nový příspěvek Re: ULTRASEAL - sračka do pneumatik
super, akorát jsem tam našel že je to v 19 litrových sudech, nenašel jsem jestli se to dá koupit i v menším balení ... ted na to není čas, ale viděl bych to jako vyriantu místo ultrasílu.

_________________
Moose
Inu svět je malý a o náhody tu není nouze.


úte 05. čer 2012 10:28:59
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: ULTRASEAL - sračka do pneumatik
Za ty prachy si to necham natočit do kanystru v servisu....

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


úte 05. čer 2012 14:37:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:36:01
Příspěvky: 1274
Bydliště: Roudnice n.L.
Nový příspěvek Re: ULTRASEAL - sračka do pneumatik
našel jsem tenhle ultraseal .. údajně vystačí na 6-7 motorek ... samostatná láhev pro 1 motorku stojí 850,-, tady u tohoto při použití na 6 motorek by to vyšlo na 580,-, při použití na 7 na 500,-. Předpokládám že kluci budou chtít do Maroka, já chci na 2 motorky ... takže ještě chybí 2-3 .. má někdo zájem? Prosím rychle, chtěl bych v příštím tdnu objendat.

_________________
Moose
Inu svět je malý a o náhody tu není nouze.


sob 02. bře 2013 17:22:42
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. črc 2010 14:27:26
Příspěvky: 519
Bydliště: Ruská 225/4 Praha 10 Vršovice,Na Jamách 54,Brozany nad Ohří
Nový příspěvek Re: ULTRASEAL - sračka do pneumatik
moose píše:
našel jsem tenhle ultraseal .. údajně vystačí na 6-7 motorek ... samostatná láhev pro 1 motorku stojí 850,-, tady u tohoto při použití na 6 motorek by to vyšlo na 580,-, při použití na 7 na 500,-. Předpokládám že kluci budou chtít do Maroka, já chci na 2 motorky ... takže ještě chybí 2-3 .. má někdo zájem? Prosím rychle, chtěl bych v příštím tdnu objendat.


já se hlásím,určitě to využiju u čtyřkolky


sob 02. bře 2013 22:59:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: ULTRASEAL - sračka do pneumatik
moose píše:
našel jsem tenhle ultraseal .. údajně vystačí na 6-7 motorek ... samostatná láhev pro 1 motorku stojí 850,-, tady u tohoto při použití na 6 motorek by to vyšlo na 580,-, při použití na 7 na 500,-. Předpokládám že kluci budou chtít do Maroka, já chci na 2 motorky ... takže ještě chybí 2-3 .. má někdo zájem? Prosím rychle, chtěl bych v příštím tdnu objendat.


pokud se pamatujěš, kdysi jsem zajistil ultraseal v balení pro autoservisy a bez pumpy.... mohu se zeptat. jinak se do toho neženu, v mém připadě je životnost pneu natolik krátká že se mi to za tenhle peníz vyplatí leda na předku - což je z pohledu tohoto dotazu o ničem - berte mne max jako nahradnkka - kdyby už nebylo koho sehnat

Mozna bych vedel o dvou duších (Bogn a jeho syn - tj Varadero a GS 1200)


Hele není náhodou už nová verze US? Pak je taky hodně konkurenčních např toto http://www.hamletovygumy.cz/slime-napln ... a/d-73230/

a co se týká maďara je to i pro dušové pneu http://www.hamletovygumy.cz/slime-napln ... l/d-73753/


A aktuálně asi nejvíc uznávaný http://www.ride-onczech.cz/ RIDE-ON



http://quadweb.cz/clanek/23-jak-neprora ... -ride.html
http://www.ctyrkolky.com/clanky/ride-on ... -pneu-371/



Neříkám že je US špatná volba, jen že to tam nebudete mít 14dnů, tak by se asi vyplatilo pohledat - holt US je technologie roku 2005 - třeba je už lepší, nebo stejný ale levnější gel...

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


sob 02. bře 2013 23:07:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 21:37:49
Příspěvky: 531
Nový příspěvek Re: ULTRASEAL - sračka do pneumatik
Davide, takže do duše je speciál? US nebo jiná co bude kupovat Mára je pro mě bezpředmětná ?


ned 03. bře 2013 10:53:53
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: ULTRASEAL - sračka do pneumatik
Maďar píše:
Davide, takže do duše je speciál? US nebo jiná co bude kupovat Mára je pro mě bezpředmětná ?


Ony se ty narory různí, uř jsem to řešil a pokud bych měl udělat nějaká výcuc či definovat jaký jsem si udělal obrázek já:

Od doby co je US se tímhle systemem Gelu co je v gumě a vulkanizuje na vzduchu zabývá hodně firem.
Diskuze ohledně bezdušovek jsou jasné (nenahradí to knot, protože knotem zalepíš i větší díru - tam kde chybí materiál, nezvládá zalepit - tam kde došlo jen k průrazu funguje, na bocích zpomalí únik vzduchu)
Dušovky se ofiko řeší u spec směsí (jako je ten Slime) ale i u US a RideOn jsou obhájci co to jezdí a tvrdí že to maká - jenže nikdo neumí napsat o jak velkou díru šlo a jak dlouho to vydrželo - si myslím že to duši prostě nemůže zalepit, ale asi by to mohlo utěsnit prostol kolem díry (slepit diši k pneu) a pak by to makat mohlo.

Aktuálně nejvíc kladných ohlasů jsem viděl na RideOn - asi i kvuli ceně.

Na co nemám názor , případně co by jste měli před koupí dohledat:

1. lze díru ze který mi leze US (a nezvládá ji zalepit ) zalepit knotem? (aby jste pak někde v prdelákově nepřezouvali bezdušovku jen proto aby jste ji umyli od US a mohli zalepit - to sebo nese rizika dokurvení ráfků i pneu, navíc na obutí je potřeba větší tlak než vám ten kompresurek dá - -vemte si nějaký mejdlo nebo mazadlo kdyby jste chtěli nasazovat - pokud nejde, nelil bych to do bezdušovek - když mam knoty a kompresor

2. dušová ano / ne - -asi bych to do dušovky nalil, protože v nejhorčím případě to nezalepím, ale když nenaleju - budu muset kolo rozebírat tak jako tak - jinak duši nezalepim/nevymenim

3. vzal bych s sebou jeden antipich -sračka co napatláš do gumy po defektu a která to zajebe hnusným slizem.....kdyby bylo nejhůř a nic nezabralo tak tenhle humus b ysnad mohl - - pokud berete tak bacha rádo to v teple bouchá a pak máš vše kolem na vyhození a budeš čistit - takže kurva dobře to zabalit -- i tu snad mám a mohu pujcit

4. vzal bych si duši

5 nejaký silonový pásky kdybych přezouval abych si nedojebal ráfky


Účastnil jsem se nějakých diskuzí cca před rokem - k táří mých informací.

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


ned 03. bře 2013 15:12:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:36:01
Příspěvky: 1274
Bydliště: Roudnice n.L.
Nový příspěvek Re: ULTRASEAL - sračka do pneumatik
US mam vyzkoušený, sice na maly dirce, ale mam, funguje to pres rok. Pokud by byl nějaký levnější nez 500, nemam problém pokud to klapne, ale potreboval bych asi vedet co nejdriv, abych nemusel pak narchlo nikde shante za draho. Co si pamatuju jeste z fora kdyz jsem mel KLE, tak to lili i do dusovych, ja to tam mel taky. Pokud chce Andrej, tak ma 4 kola, nevim jestli o objemu vysim nez 4 motorky, netusim kolik se tam toho leje do 4kolek. Na moto cca 500ml (200 + 300ml), na 4 kolo snad taky tak. Pokud by to chtel i madar, tak jsme na 6ti a to uz bych vzal.
zaroven to ale neni nikdy 100% vyvazeny kolo, jak pisou ze se to i rovnomerne rozleje podle mne nikdy ne tak, že je to fak 100% vyvazeny /vlastni zkusenost - pred nalitim se mi kdyn nerozkmitali riditka, po naliti v mensich rychlostech ano . netusim cim jinym by tohle mohlo byt. Znamej to mel na aute a nechal to vyndat.

_________________
Moose
Inu svět je malý a o náhody tu není nouze.


ned 03. bře 2013 21:55:05
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: ULTRASEAL - sračka do pneumatik
moose píše:
US mam vyzkoušený, sice na maly dirce, ale mam, funguje to pres rok. Pokud by byl nějaký levnější nez 500, nemam problém pokud to klapne, ale potreboval bych asi vedet co nejdriv, abych nemusel pak narchlo nikde shante za draho. Co si pamatuju jeste z fora kdyz jsem mel KLE, tak to lili i do dusovych, ja to tam mel taky. Pokud chce Andrej, tak ma 4 kola, nevim jestli o objemu vysim nez 4 motorky, netusim kolik se tam toho leje do 4kolek. Na moto cca 500ml (200 + 300ml), na 4 kolo snad taky tak. Pokud by to chtel i madar, tak jsme na 6ti a to uz bych vzal.
zaroven to ale neni nikdy 100% vyvazeny kolo, jak pisou ze se to i rovnomerne rozleje podle mne nikdy ne tak, že je to fak 100% vyvazeny /vlastni zkusenost - pred nalitim se mi kdyn nerozkmitali riditka, po naliti v mensich rychlostech ano . netusim cim jinym by tohle mohlo byt. Znamej to mel na aute a nechal to vyndat.


Na TDM jsem s vyvážením neměl problem - chce to vyvážit a až pak nalít a makalo to v pohodě. (měli jsme to ve dvou sadach - jednou jsem kupoval lahev a jednou jsem rozleval kanystr cca 4l ktery jsem koupil za VC - už jsem ti to tu psal.


http://pm-pneuservis.cz/ultraseal.pdf v letaku se píše že funguje na bezdušovky

Aplikační tabulky auto
Aplikační tabulka moto

jináč na moto byla určena jedna piksla a bylo to 700ml - u TDM nezbylo ani prd (jestli tak opravdu maličko) a to jsem měl menší gumy než na CB (řekl bych že byly podobné jako máš na Vstromu)

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


ned 03. bře 2013 22:07:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:36:01
Příspěvky: 1274
Bydliště: Roudnice n.L.
Nový příspěvek Re: ULTRASEAL - sračka do pneumatik
já u stromu to mel ve 2 sadach a vzdy mi kus zbylo, nevim, mozna by to na jednu pneu dalo ,ale je to uz stary. taky jsem to daval po vyvazeni. a jak si to tam daval z toho velkeho kanystru kdyz jsi nemel pumpu?

_________________
Moose
Inu svět je malý a o náhody tu není nouze.


ned 03. bře 2013 23:15:17
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz