Právě je úte 14. kvě 2024 23:15:23




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 190 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
 ALPY do 130km/h 
Autor Zpráva

Registrován: pon 12. črc 2010 21:58:50
Příspěvky: 292
Nový příspěvek Re: ALPY do 130km/h
:P už má vlastní pohon :!:


úte 07. zář 2010 16:49:47
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. črc 2010 14:27:26
Příspěvky: 519
Bydliště: Ruská 225/4 Praha 10 Vršovice,Na Jamách 54,Brozany nad Ohří
Nový příspěvek Re: ALPY do 130km/h
comatt píše:
:P už má vlastní pohon :!:

ale vrátit mi to můžeš :roll: nová baterka se musí šetřit :lol: :lol:


úte 07. zář 2010 16:59:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 12. črc 2010 21:58:50
Příspěvky: 292
Nový příspěvek Re: ALPY do 130km/h
:roll: mas pravdu...rozjedem to bez baterky :lol:


úte 07. zář 2010 17:04:31
Profil ICQ
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: ALPY do 130km/h
To by mne fakt zajímalo kde jsem seděl já s CB, když ten cesťáček neni mezi kravince.

PS: Kawa má narozdíl od Hondy koule...a to jezdim na hondě

PS2: pokud vybiras motku podle toho s kym aktualne jezdis, tak by jsi si mel uvedomit, že Moose moc terenu nedá a Maďar touší po KTM 990SMT, takže nějaký vyloženě offroad vložky se asi nekdy konat nebudou a to co se jelo teď jsem zdolal i mou lokomotivou, natož ta kawa.Faroš je fakt o pazoury (a nejen o ně) - tohle je jiny kafe. TA ti bude slabý, stromik je Ok ale i tak ,,,,

Zamysli se kde a tudíž na čem chceš jezdit a pak v té skupině pátrej. ...to bych dělal já. Ty máš navíc výhodu, že sposta potencionálních cílů je kolem tebe. já ti CB půjčím taky, ale myslím že tě váha vystraší, pokud ne, máš tu ještě GSX1400, XJR 1300, ZRX 1100 a ZRX 1200 (+ cerze R a S). Osobně si myslím že na té 750tce by jsi se mohl lépe vyjezdit v zatáčkách, bude obratnější, přitom výkonná a pohodlná...ale to je jen můj názor.

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


úte 07. zář 2010 17:36:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. črc 2010 14:27:26
Příspěvky: 519
Bydliště: Ruská 225/4 Praha 10 Vršovice,Na Jamách 54,Brozany nad Ohří
Nový příspěvek Re: ALPY do 130km/h
Guru píše:
To by mne fakt zajímalo kde jsem seděl já s CB, když ten cesťáček neni mezi kravince.

PS: Kawa má narozdíl od Hondy koule...a to jezdim na hondě

PS2: pokud vybiras motku podle toho s kym aktualne jezdis, tak by jsi si mel uvedomit, že Moose moc terenu nedá a Maďar touší po KTM 990SMT, takže nějaký vyloženě offroad vložky se asi nekdy konat nebudou a to co se jelo teď jsem zdolal i mou lokomotivou, natož ta kawa.Faroš je fakt o pazoury (a nejen o ně) - tohle je jiny kafe. TA ti bude slabý, stromik je Ok ale i tak ,,,,

Zamysli se kde a tudíž na čem chceš jezdit a pak v té skupině pátrej. ...to bych dělal já. Ty máš navíc výhodu, že sposta potencionálních cílů je kolem tebe. já ti CB půjčím taky, ale myslím že tě váha vystraší, pokud ne, máš tu ještě GSX1400, XJR 1300, ZRX 1100 a ZRX 1200 (+ cerze R a S). Osobně si myslím že na té 750tce by jsi se mohl lépe vyjezdit v zatáčkách, bude obratnější, přitom výkonná a pohodlná...ale to je jen můj názor.


Tahle ale vůbec neuvažuju,abych vybíral motku podle toho,s kým zrovna jezdím,jen jsem zjistil,že fároš není nejenom do terénu,ale ani na delší cestování,snažil jsem se co jsem mohl,aby si toho nikdo nevšiml,ale trpěl jsem jako zvíře,hlavně při těch delších přesunech/z Roudnice do Alp a z5/Po 2 stech km.jsem se kroutil bolestí/ruce,záda,nohy/Uvědomil jsem ,že je sice hezký,že to lítá 3sta,ale zhuntovat si kvůli tomu celý tělo krátce před důchodem :lol: ,za to mi to fakt nestojí.
Další věc,kdybych to někde v těch kopcích položil,tak si asi dovedeš představit ty škody/kapotáž atd./když položíš enduro,tak oproti fárošovi škody minimální.
O variantě cb 1200,cb 1300,xjr 1300 apod.jsem taky krátce uvažoval,ale ta váha :cry: a kawa,ta mi nějak nesedí,nelíbí se mi,ale třeba ještě změním názor,mám na to celou zimu se rozhodnout,ale jinak díky :roll:


úte 07. zář 2010 18:24:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: ALPY do 130km/h
Na ty mastodonty bych se zatim vybodl, myslim ze potrebujes dostat jistotu v zatáčkách a zezačátku mne CB pri brzdeni v krizovce silně vydesilo.
O trpke ceste na farosovi vubec nepochybuji, bolelo to i na te kratke vyjizdce kdyz jsi mi to pujcil.

Ta kawa je uz edice Bandit 600 (650) , Fazer 600, ale Bandit mi prijde hnusnej a nudnej a fazeru je jak skodovek.

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


úte 07. zář 2010 18:28:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. črc 2010 14:27:26
Příspěvky: 519
Bydliště: Ruská 225/4 Praha 10 Vršovice,Na Jamách 54,Brozany nad Ohří
Nový příspěvek Re: ALPY do 130km/h
Guru píše:
Na ty mastodonty bych se zatim vybodl, myslim ze potrebujes dostat jistotu v zatáčkách a zezačátku mne CB pri brzdeni v krizovce silně vydesilo.
O trpke ceste na farosovi vubec nepochybuji, bolelo to i na te kratke vyjizdce kdyz jsi mi to pujcil.

Ta kawa je uz edice Bandit 600 (650) , Fazer 600, ale Bandit mi prijde hnusnej a nudnej a fazeru je jak skodovek.


síííím,co je to mastodont? :roll: joooo,ty myslíš asi ty monstra/xjr 1300 apod asi/
jinak s tebou souhlasím,banďour je hnusnej a fejzrů je fakt jak škodovek..a je ještě hnusnější :lol: :lol: :lol:


úte 07. zář 2010 18:39:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 12. črc 2010 21:58:50
Příspěvky: 292
Nový příspěvek Re: ALPY do 130km/h
co ja vim se tak rika i tomu co mam ja nebo varanovy apod :roll:
Ale rad se necham poucit ;)


úte 07. zář 2010 18:48:04
Profil ICQ
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: ALPY do 130km/h
kubaturam 1200 a výše se říká bud Muscle Bike nebo mastodont nebo heavy industry - proste tezky hovado kus železa.
Trochu se tam překrývají ty označení, protože přemotorovaný Vmax a Rocket jsou taky za Muscle bike.
Stejne tak je pravda ze se pouziva oznaceni mastodont pro velky endura - od litru vejš Strom 1000, varan, GS, atd...

Já měl na mysli těžkej stroj s normálním výkonem - velkej naháč nebo polonaháč

U těžký motorky je to prostě bitva s hmotou - ja to pociťuji při manipulaci na místě a chce to zabrat právě v té zatáčce, jdeš na brzdy a je to makačka. stejně tak musíš ty kila nějak zastavit....

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


úte 07. zář 2010 18:58:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. črc 2010 14:27:26
Příspěvky: 519
Bydliště: Ruská 225/4 Praha 10 Vršovice,Na Jamách 54,Brozany nad Ohří
Nový příspěvek Re: ALPY do 130km/h
comatt píše:
co ja vim se tak rika i tomu co mam ja nebo varanovy apod :roll:
Ale rad se necham poucit ;)

mám jednoho kámoše,co má litrovýho varana,a říká tomu židle :lol: tak nevím :roll:


úte 07. zář 2010 19:00:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 190 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz