Právě je čtv 28. bře 2024 23:54:07




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 TRANSPUBLIK 
Autor Zpráva
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek TRANSPUBLIK
S dovolením jsem sem vytáhl téma které nakousl Johny - - tuhle akci sleduji ccca třetím rokem a tak proč konečně nevyjet :).

www.Transpublik.cz

Předpokládám že na případné dotazy nám Johny odpoví. Mne zajímá přibližný termín.

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


stř 16. led 2013 11:16:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 08. bře 2012 15:22:35
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: TRANSPUBLIK
Diky ze jsi to sem dal, to je dobrej napad, zvlast tema. ;)

K terminu...no je to "tajny", ale ja to nahodou vim. :lol: Zatim se to kazdy rok- 4x jelo vzdy prvni vikend v cervenci, predpokladam, ze to letos nebude jinak, takze letos by to melo byt 5.-7.7.2013.
Letos by mel byt start na zapadni strane CR, tam je sraz v 5.7. v patek, registrace atd. a v sobotu rano start do cile na vychode CR, kde pote vecer probehne vyhlaseni vysledku + pulnocni show. Nedele pak odjezd dom. Co se tyka ceny, tak letos je startovne 850,- Kč, v cene je prespani v obou kempech, tricko a v cili potom nekolik piv(myslim ze 4) a porce grilovaneho masa.

Kdo by mel zajem tak at koukne na ty stranky jak postoval Guru, jsou tam fotky z minulych rocniku, vysledkove listiny atd...

Ja jsem to jel v letech 2009,2010 a 2012 a je to docela povedena akce. 8-)

Jinak jeste kdo by jel, tak ja pojedu letos 100%, jen predesilam ze pokud je zajem byt v cili pred 22hod. je treba jet docela svizne bez delsich prestavek. To je to co me na tom asi bavilo, proste jsem jel celej den cca 750-800 km docela kudlu a vo tom to je! :twisted:


stř 16. led 2013 20:07:39
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: TRANSPUBLIK
Hele, pokud se nepletu - nebejvalo tam více tras? (kratsi pomalejsi)

a pak jsem mel pocit ze to byl neco jako tajný orienták - -tj nešlo o rychlost ale o to se tam dostat ve vhodnou dobu - - bojim se, že pokud b to byla stíhací jízda tak jedinný kdo pojede budu já , ostatní se na to vybodnou nebo jim to nepovolí manželky/přítelkyně a ve finále mi to všechny pak dají sežrat. takže to tu prosím rozveď .

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


stř 16. led 2013 20:32:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: TRANSPUBLIK
...jo aTémata samo zakládejte sami

pokud nepůjde o "závod" bylo by to fajn

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


stř 16. led 2013 20:33:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 08. bře 2012 15:22:35
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: TRANSPUBLIK
OK, pokusim se to nejak srozumitelne napsat. :)

Co se tyka trasy, ta je dana prujezdnimy body, tj. dostanes slepou mapu CR, na ktere jsou jen vyobrazena mesta=prujezdni body, z techto bodu/mest musis dovezt do cile uctenku na ketre bude datum, cas a misto= nazev mesta, aby byl proste dukaz, ze jsi tim mestem projel. Pokud uctenku nedovezes, tak dostanes penalizaci myslim ze to byli 2hod za kazdy neprojety bod.
Timto je dana trasa, je na tobe kudy pojedes, ale ty body jsou zvoleny tak aby nebylo vyhodne jet po dalnicich. Priklad z minulych rocniku, 2009 se jelo ze zapadu na vychod, severni trasou, takze mesta byla napsana tak ze se ti treba nevyplatilo jet po dalnici na Prahu, ale proste jsi musel po okreskach, vedlo to proste "vrchem", v roce 2010 se jelo z vychodu na zapad jizni trasou, zase mesta na jihu, takze mimo dalnice vicemene jen do Brna se tenkrat myslim dalo. 2011 jsem nejel a 2012 se jelo jakoby stredem CR, rekl bych nejslabsi trasa, nejmene zajimava. Letos nevim jak to bude..

Mas pravdu ze puvodni zamer byl orientak a k tomu poznani zajimavych mist..ale proste se prislo na to ze to za ten den nejde stihnout, bylo myslim v planu i treba misto uctenky, ze bys musel v tom prujezdnim bode splnit jeste nejaky ukol...proste to by bylo na dva dny... Kdyz se ale kouknes na vysledky z minule, tak tam uvidis ze to jelo spousta typu stroju, pres harley, ruzne chopry, cruisry a taky par 125ccm a myslim ze i na nejake 50ccm, nejvice je tech 600+ naked a sporty, taky dost cestovnich endur, proste kazdy si najde to svoje. Ja to poprve jel dost na pohodu s hodinovou pauzou na obed a mel jsem cas myslim neco kolem 13hod...prijel az jsem do kempu myslim nejak kolem 23h. :( loni jsem jel jeste s Barou na tandemu a to byl teprve extrem...staveli jsme asi celkem 6x tak na max 5-15 minut a dojeli jsme nekdy kolem 18-19h do kempu, ujeli 720km..

tim chci rict ze se to da pojmout jako pohodova jizda, ale pak je treba pocitat s lehce pozdejsim prijezdem. Hodne zalezi na naplanovani ty trasy a nejvic zrdzi jakekoliv odboceni/zabloudeni.

Ja priznavam ze moc rad jezdim rychle a couravou jizdu moc nemusim, resp. si to moc neuzivam. Ale abych to nejak schrnul/shrnul??? :P , tak si myslim ze to neni o rychlosti a nikdo to ani jako zavod nebere, vsichni se chteji vratit v poradku domu a hlavne se pekne projet a pobavit.

Jeste info, v te cene jsou take sluzby SafetyCaru...za poslednim "zavodnikem" jede dodavka s naradim a sikovnejma rukama, schopna na ceste lecos opravit a kdyby to neslo tak zajistit odvoz masiny za poplatek na naftu i domu, coz je docela fajn sluzba pro klid a pohodovy prubeh akce. ;)


stř 16. led 2013 20:59:28
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. čer 2010 14:49:15
Příspěvky: 598
Bydliště: Teplice
Nový příspěvek Re: TRANSPUBLIK
tak tohle bude beze mě.
Tedy s vyjímkou, že bych jel jako Osobní servis pro Guru.
Aby to zase neměl za 3500 Kč/knot
:D

_________________
I když neumím počítat do tří, můžu dobře čtvrtit....


stř 16. led 2013 21:49:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 08. bře 2012 15:22:35
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: TRANSPUBLIK
Toky> ja bych se toho tolik nebal...asi jsem to napsal blbe, ze to vyznelo jako ze se to neda jinak nez stihaci jizdou, ale da se to jet v klidu a vetsina ucastniku to tak jela..koukni na ty casy na ty stranky, vetsina ma kolem 12h. ;)


stř 16. led 2013 21:58:04
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: TRANSPUBLIK
Ja osobne bych byl pro abychom se zucastnili v hojnem mnozstvi - vidom to na spolecny najezd na cíl, pak volitelne minimalni skupiny či jednotlivci "zavod" a po druhe spolecne noci spolecne domu. Kdo je soutezivy at soutezi, kdo neni tak si vyzkousi sve moznosti na dlouhe trasu - - kdyz bude nejhur, prespime nekde na trase a druhy den nas kamaradi vyzvednou n ceste zpet. takže ja predbezne ano - -sam bych se tam asi nehnal, kdyz mi Johny udela garde rikam JEDU a budu velmi rád když se další přidají

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


stř 16. led 2013 23:54:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 08. bře 2012 15:22:35
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: TRANSPUBLIK
No lepe bych to nenapsal! :D Proste to neni treba hrotit ale uzit si to.

A mimochodem co jako vse obnasi delat garde? :shock: :mrgreen:


čtv 17. led 2013 0:38:14
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: TRANSPUBLIK
Nevim jak jiným, ale se mnou by jsi mel vejít do plného sálu, zařvat (nebo vystřelit) aby všichni sklapli, s náležitou vážností a nahlas mne představit a po zbytek večera se starat abych neměl hlad , žízen nebo abych se nenudil

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


čtv 17. led 2013 0:44:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz