Právě je úte 14. kvě 2024 1:24:47




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 FRANCIE 29.8-13.9.2009 - 14.dní 
Autor Zpráva
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek FRANCIE 29.8-13.9.2009 - 14.dní
29.srpna - 13.září 2009 - FRANCIE - 14 dní
PŘEDBĚŽNÝ PLÁN: Motorky na podválech dovezeme do vesničky u Bernu (cca 850km - 10h), přespíme a ráno už na mašinách vyrážíme na italské pobřeží - cca 470km z toho třetina v alpách. Večer jsme u moře - přespíme a vyrážíme na západ (MONACO - RIVIERA -MARSEILLE - BARCELONA....GIBRALTAR). V polovině dovolene - nebo za polovinou , dle dohody , obracíme a vnitrozemím míříme do Bernu k autům. následující den dopolední výlet do Ženevy a hurá domů. BARCELONA-BERN vnitrozemím cca 1050km. Spaní STANY , Pod širákem nebo F1. F1 jsou modulární hotely - platí se pokoj s 3lůžky nezávisle na obsazení cca 30-48EUR . Cesta po pobřeží turistickým tempem - nepůjde o průlet, ale o poznávací trasu s občasným osvěžením, případně návštěvou dohodnutých atrakcí (pláže, aquaparky, muzea a kdo ví co všechno....)
Cestovat se bude cca v době od 8-19h.

Doplňující info: Objevila se možnost transporteru pro 8osob + předběžně slíbený podvál pro 4moto
Bohužel Markétka dostala dipozice o s vé dovolené, takže se akce přesouvá na první dva týdny v září.

Zatím potvrzení účasti:
    Guru+Markétka
    Gabo+Magdička

Zatím nejedou:
    MBJ - jede s mamčou v tomto termínu do Itálie
    Verča
    Moose
    Růža

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


pon 16. bře 2009 13:18:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: FRANCIE 13.9.2009 - 14.dní
Komunikace k tématu ze Shoutboardu:
guru: MBJ bude asi problem - potencionalni stroj 125ccm by to asi neustal, takze jeho ucast jwdinne v konfiguraci 'ledvinak'

Guru: Kurva , doufám že v té době už budu mít na benzin...

Guru: ja jen , ze ted je extremne zima (v Barcelone bylo asi 11stupnu) takze to neni moc referencni stav - tedy doufam , ze neni, ze nebude takhle zima kazdy rok. to bych zacal uvazovat na misto ZRX o Yettim odkaz »

moose: netusim, ale tusim ze ted je zari a staci tedy najit nejakou webkamerku v danem okoli a mrknout se

Guru: ...předpokládám v první polovině.

Guru: Nejak se to komplikuje - termin se presouva smerem k září, netušíte jaké je v té oblasti v září počasí?

Guru: Jedna z možných variant je auto s bagáží a proviantem. Předpoklad se složit cca 8tis na benzin - vezl by jidlo, piti, stany, spacaky a vse co nepotrebujeme pres den. Zdeněk se tváří, že by to byl ochoten absolvovat...zatim pouze návrh k jednání.

Guru: Takze je tu moznost auta pro 8osob s kouli. Vouzik pro 4 stroje by mel byt.Zatim obsazenost akce 2 STROJE (4lidi).

Guru: Prosim kdo se hlasite - ci budete hlasit dejte vedet zda mate an aute kouli. Pripadne zda by jste nemohli sehnat vetsi auto (trevba pro 3 a vice stroju s osadkami, nebo neco do ceho by se motorky zavrely) Vozik na 4 stroje bych asi zvladl zajistit ja.

gabo: no já myslím že se mnou a s Magdou můžete počítat

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


pon 16. bře 2009 13:20:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: FRANCIE 13.9.2009 - 14.dní
Vzhledem k tomu, že se nám blíží prázdniny, rád bych oživil toto téma a zjistil, kdo by o podobnou expedici měl zájem - resp kdo si je jistý, nebo na jak vážno o ni uvažuje. I když jsou zde ledvinky vítány, nevidím problém v účasti jednotlivců, ketré navíc můžeme využít jako doplnující osoby do 3lůžkových ubytoven. Prosím napište mi zde své pohledy na věc, byť i negativní a obsahující Váš nezájem - alespoň Vás nebudu pak otravovat s dotazy. Děkuji

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


pát 15. kvě 2009 12:48:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nový příspěvek Re: FRANCIE 29.8-13.9.2009 - 14.dní
Já určitě hlásím neúčast - užiju si s Vámi v létě vodu a na motorky jedeme někam s Františkem podle toho, jak nám to dovolí práce ;)


pát 15. kvě 2009 16:34:18
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:36:01
Příspěvky: 1274
Bydliště: Roudnice n.L.
Nový příspěvek Re: FRANCIE 29.8-13.9.2009 - 14.dní
My také ne

_________________
Moose
Inu svět je malý a o náhody tu není nouze.


sob 16. kvě 2009 8:27:29
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. bře 2009 11:15:36
Příspěvky: 63
Bydliště: Bořivojova 1771, Roudnice n/L
Nový příspěvek Re: FRANCIE 29.8-13.9.2009 - 14.dní
My se bohužel nezůčastníme. :cry:

_________________
Hlavně se z ničeho nepo....


ned 17. kvě 2009 12:52:32
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. úno 2009 16:33:28
Příspěvky: 234
Nový příspěvek Re: FRANCIE 29.8-13.9.2009 - 14.dní
tak se nám to tady nějak rozpadá... jen těm co píšou neúčast co takhle proč... Nechce se nám nebo rádi bychom jinam nebo jak.... :evil:


úte 19. kvě 2009 20:55:17
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:36:01
Příspěvky: 1274
Bydliště: Roudnice n.L.
Nový příspěvek Re: FRANCIE 29.8-13.9.2009 - 14.dní
gabo píše:
tak se nám to tady nějak rozpadá... jen těm co píšou neúčast co takhle proč... Nechce se nám nebo rádi bychom jinam nebo jak.... :evil:

Hned od samého začátku jsem říkal že mě se tam nijak moc nechce, .. nakonec ani v tomhle termínu nemůžeme, Lusy má celofiremní dovču, tak tam je to neprůchodné

_________________
Moose
Inu svět je malý a o náhody tu není nouze.


úte 19. kvě 2009 21:12:10
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 21:37:49
Příspěvky: 531
Nový příspěvek Re: FRANCIE 29.8-13.9.2009 - 14.dní
Já se omlouvám, ale nedokážu nyní odpovědět, na jednu stranu bych rád jel s kamarády za dobrodružstvím už jen proto, že jsem chyběl na singl nicméně ještě jsem nějak něměl čas plánovat. Musím vyhodnotit všechny informace ať už to, že Terezka je proti tak dlouhé cestě na motorce tak musím vzít v potaz můj volný čas který musím nějakým způsobem rozvrhnout mezi Terezku, práci, baseball, motorku, kite, zdravotně bych měl být ready :P , samozřejmě se pokusím vyjádřit co nejdřív, děkuji za pochopení ;)


úte 19. kvě 2009 22:51:13
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: FRANCIE 29.8-13.9.2009 - 14.dní
Maďar píše:
Já se omlouvám, ale nedokážu nyní odpovědět, na jednu stranu bych rád jel s kamarády za dobrodružstvím už jen proto, že jsem chyběl na singl nicméně ještě jsem nějak něměl čas plánovat. Musím vyhodnotit všechny informace ať už to, že Terezka je proti tak dlouhé cestě na motorce tak musím vzít v potaz můj volný čas který musím nějakým způsobem rozvrhnout mezi Terezku, práci, baseball, motorku, kite, zdravotně bych měl být ready :P , samozřejmě se pokusím vyjádřit co nejdřív, děkuji za pochopení ;)

Chapu a respektuji. Vzhledem k tomu ze jsem si to cele vymyslel, mohu ubezpecit Terkilla, ze tu nejde jen o nejakou projizdku po pobrezi - marketka ve francii nebyla a ja mam v umyslu si ji uzit - predpokladam, ze to co za to stoji si prohlednu poradne, ane ze tim jen projedu - takze Terkill - pokud budes pro, jiste te nemine cely den v Monacu, Marseilles (bez pevnosti Iff by nbyla kompletní) a mé plány vedou až do Barcelony ve Španělsku.... zvaž to... PS: Zeneva .... ono toho bude víc

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


stř 20. kvě 2009 1:23:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz