Právě je ned 12. kvě 2024 15:05:34




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 Lyžovačka PRALOUP 2009 
Autor Zpráva
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Lyžovačka PRALOUP 2009
17-24.1.2009 LYŽOVAČKA V ALPÁCH
PŘEDBĚŽNÝ PLÁN: Velkým autem cca pro(díky G+M) do alp, zalyžovat, zakalit a v pořádku se vrátit. Auto je prý dimenzováno na 16os nebo 12os včetně jejich tekutého i pevného paliva na 8dní...

> PROPOZICE ZASLANÉ AGENTUROU klikněte!
CO A JAK BUDE - CO S SEBOU, CO NÁS NEMINE: (Zdroj MOOSE - děkujeme)
************************************************************
S sebou:
ručníky
toaleťáky (spotřeba dost velká)
toaletní potřeby (mýdlo ...)
jídlo
pokud se vejde tak mikrovlnka a varná konvice - nebylo tam
plavky
pantofle
VYSÍLAČKY!!!



CO JE NA MÍSTĚ:
ložní prádlo (zima nám myslim nebyla)
bazén
posilovna
sauna (tuším že podle netu za uplatu - pozn Guru)
sjezdovky
možnost objednání baget na druhý den

Peníze:
Kauce na úklid - mohla být 50 E (ale nevim jestli za pár nebo za os) .. když je vše dobře uklizeno tak se vrací při odjezdu po kontrole

Na netu lze najít násleující:
***********************************************************
Cena nezahrnuje:
vratnou kauci cca 300-600 EUR za ubytovací jednotku (skládá se na místě). Tuto kauci lze garantovat kreditní kartou s mezinárodní platností. - turistickou taxu: 0,70-1,20 EUR na osobu a den - platí se na místě
televize: 30-50 EUR/týden
závěrečný úklid: 52-100 EUR dle typu apartmánu
dětská postýlka: 25 EUR/týden - nutná rezervace předem
domácí zvíře: 30 EUR/týden
mycí prostředky: 6 EUR/sada takže i jar sebou

Cena zahrnuje:
7x ubytování
6 denní skipas Praloup
ložní prádlo
služby delegáta

Rozmístění aneb kdo kde vaří a chrní:
BYTEČEK1:
Ložnice1: Guru + Markétka
Ložnice2: Moose + Lusy (nebo maďaři)
Palandy: MBJ+Honza

BYTEČEK2:
Ložnice1: Gabo + Magda
Ložnice2: Madar + Terka (nebo mooseovci)
Palandy: Míra + Petra

!!!!!! Odjezd cca 19h - nakládání u Gaba 14-17h !!!!!!

PRA LOUP / VAL D´ALLOS - ubytování TRILO 8 - POČASÍ NA MÍSTĚ
Účastníci:
Maďar +Terka
Moose + Lusy
Guru+Markétka + MBJ +1(cti jeden)
Gabo+Magda
Míra + Petra
-----------------------------
Celkem 12 osob


Naše komunikace
Guru: AĆ jsem trpěl, jsem rád že jsme zvolili tento druh dopravy a vděčný, že jste nám ho umožnili. Jak pravil Maďar - cesta s přáteli je přříjemná ať jedeš kamkoli.
gabo: není zač a doufám že se Vám let s našim airrobusem líbil

Guru: Přidáváme se s poděkováním Pilotům za zajištění a realizaci transportu našich zadnic.
moose: Tak jsme zase zpět. Nikomu se celkem nic nestalo až na: Terka vyhozené koleno, cca 6 lidí bolest v krku, někteří mají něco naraženého .. ale jinak SUPER NE? Děkujeme pilotům za bezpečnou cestu tam i zpět

guru: Moose. SUPER! Tak to se nám těch našich 12 alespoň vejde!!!!

moose: Gabo: trefná poznámka .. My máme celkem 4 batůzky (1obr, ve kterém mám věci já i
luci, jeden menší na jídlo a zbylé 2 jsou přeskáče

Guru: Vezmu malou skladaci lopatu na snih. jestli mate, jiste se hodi druha ci treti - kdyz ne na veci prakticke, tak muzem neco postavit ze snehu :) - na to se tesim.

Guru: Predem dekuji gabo za shovivavost ohledne nasich zasob piva a techniky. hadru mame malo... budiž mi omluvou že pokud to rozpocitam na osobu, tak toho zas tolik neni (jeste ze mame ty dva mladiky).

Guru: Jeste k te ceste - nemecko je sice zdarma, aůe pokud se dobře koukam mužes jet bud francii nebo italii.Oboje je placene. Svycary jsou placene az brutalne (dalnice) - ale tem se predpokladam vyhneme. - nadale plati ze toto je jen technicka, staci jen pokynout a sklapnu.

Guru: Nakladdka 16h OK. Mikro - ty si jiste poradíš. Kudy - respektuji bez výhrad právo šoféra. Drřím hubu a jsem rád že nás vezete i kdyby to bylo přes severní pól........pokud tedy mam pod prdeli dost pivka.

gabo: ještě jedna technická auto se jmenuje mikrobus od slova mikro to znamená vzít si s sebou jen to potřebné a ne půlku pivovaru a nebo šatníku
gabo: s tou nakládkou upřesníme to na 4 hodinu odpolední a bude to pro všechny (neplatí pro Míru ) ať se to tam pořádně porovná. A cesta to se ještě dohodneme ale přes Rakousko a Italii se celou cestu platí pač my jsme nad 3,5tuny oproti Německu kde jedem zdarma, cesta je 1350km nevím jak to vychází přes tu Italii. Terezu vyzvedneme teda kolem 8 někde u Flory odjezd z RCE planuji na 7hod

Guru: podle předpovědi na příští dny má být v PraLoup Sluníčko, modrá obloha. teploty 4-9stupnu :)

Guru: Dle navicgace je cesta - Praha, Plzen, kolem renesburgu, Mnichov, Insbruck, ST Moritz, Milano, Fossano a šup dodo Francie do PraLoup ...

Guru: Přidán odkaz na propozice jež dostal od agentury Moose.

Guru: Osobní dotaz : Nemá někdo nějaké EUR co by mohl postrádat? Předpokládám hojnou platbu kartou a tak bych si je rád zapůjčil a po návratu vrátil - nicméně bych nerad na místě vyzvedával abych si koupil bagetu...l Děkuji .

Guru: kdo by to přehlédl : VEMTE SI VYSÍLAČKY s sebou!
moose: Pro Gaba: včera mi bylo potvrzeno od cestovky že parkování transita u residence není problém

guru: pokud je to tak zastavte se kdo chcete v nasledujicich dvou dnech na foceni
moose: jinak ty fotky potřebujeme v den příjezdu, minule jsme přijeli kapku úplně přesně a fotky jsme hned dávali delegátovi, který vše kolem skipasů šel zajišťovat aby jsme mohli druhý den jít lyžovat, takže radeji je mít sebou, nebo udělat v autě nebo přiejt aspoň hodinu (raději 2) předem

moose: super .. každý bude potřebovat akorát 1 na skipas .. pak jestli někdo chce do peněženky

Guru: Guru je dodavatel komplet technologie pro vyrobu pasovych foto na MU Rce....jak je jeho zvykem, tuto technologii bere s sebou - pokud potrebujeme fotky jiz den rijezdu, stacilo by rict kolik jich potrebujeme a stavit se na 5min u mne - vyrobim a foto vyjde asi na 2.50Kč

gabo: vyjíždíme dřív páč mužem řídit jen mi dva. (nejzkušenější a nejlepší) a nemůžem vědět kdy na nás příjde spání.... no stejně si myslím že vy jste kamoši a jen tak nás usnout nenecháte

moose: JEŠTĚ JEDNU VĚC SEBOU!!! FOTKY na skipasy, at pak nemusíme hledat kde je vyrábí .. ale to už má Madar zmáknutý taky, tak kdyby náhodou jste přece jen zapomněli, obracejte se na něj

maďar: když tak bych jí musel sehnat letenku do Mnichova či Milána... taky řešení

maďar: Nazdárek ližníci, jelikož jsme minule odjížděli v půl noci nepředpokládal jsem, že odjez bude tak brzo a tudíž jsem tomu nevěnoval takovou pozornost, velice ale opravdu velice se omlouvám všem zůčastnením, nic méně budeme mít zbaleno a na sedmou budu připraven, chtěl jsem jen požádat oba řidiče zdali už naplánovali trasu a zdali pojedeme přes Prahu kdebychom mohli někde na metru přibalit moji Terezku

Guru: konvičku vezmem, máme malou. mikrovlnku neberu - je moc velka (ta moje)

Guru: Ještě k nakládce - jsem ochoten se přizpůsobit - tj sejít se v přesný čas - stačí mi ho oznámit (zde).

Guru: Kárání bylo za nesledování netu.

Guru: Opět kárám Terku a potažmo Maďara - dnes se ode mne dozvěděli že je plánován odjezd na 19h, přičemž terka dělá do 20h.... odjezd se nejspíš neposune, asi ji vyzvedneme v praze - záleží na řidiči (na Gabovi). předpokládám, že se s ním spojí a dohodnou.

moose: jídlo bych dal individuálně, páč než se shodnout na tom co komu chutná a nechutná .. ale třeba polévka se dá uvařit z x pytliků ve velkym kastrolu pro všechny na pokoji. Jinak my bychom měli mít zabaleno už ve čt, protože v pá nevim kdy přijedu z práce .. počítám že tak kolem 3-4 bych měl být doma a pak hned přijedu pomoci s nakládkou

Guru: Jídlo individuálně, nebo dle dohody v rámci pokoje. Rozmístění na pokojích budiž v rozpisu.

Guru: Já se rád přizpůsobím a jelikož mluvím za 4ks + Gabo s magdou a jejich 2kamaradi = 8 = nadpoloviční většina - napíšu do propozic.

gabo: jo s tou nakládkou to dáme od do ať celej den nenakládám pač nepředpokládám že se dohodnete a přijedou chlapi společně a narovnáme to tam všichni... co takhle od 14hod do 17 hod

gabo: jak s jídlem každej jedem na sebe.... nic se kupovat společně nebude
moose: Přesně takhle jsem to myslel Guru , díky jinak sebou ještě pantofle

Guru: Vezmu repráčky, aktivity. Maďar by mohl vzit TV - ma novou, placatou....

moose: teda dnes tam parádně sněží ... doufám že u nás bude ažůůro

moose: Guru: když si to tak pročítám, tak možná bys mohl hodit sem k tématu nějak výrazněji ty nejdůležitější věci co sebou a za co se platí .. jinak nejpozději v po dostanu mailem podrobnosti

moose: Cena zahrnuje: - 7x ubytování - 6 denní skipas Praloup - ložní prádlo - služby delegáta nezahrnuje: - televize: 30-50 EUR/týden - závěrečný úklid: 52-100 EUR dle typu apartmánu - dětská postýlka: 25 EUR/týden - nutná rezervace předem - domácí zvíře: 30 EUR/týden - mycí prostředky: 6 EUR/sada takže i jar sebou

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


ned 01. bře 2009 23:47:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: Lyžovačka PRALOUP 2009
DVD z akce
Zdar, dělám DVD z lyžovačky - zatím předpokládám po 1ks pro Maďar, Moose, Gabo, Honza, Míra, Kuba a Já.

Pokud někdo chcete víc kopií, napište to sem.

Ažbudou k dispozici, napíšu sem...

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


ned 01. bře 2009 23:50:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: Lyžovačka PRALOUP 2009
DVD je vygenerováno, dnes večer budou k dispozici.

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


úte 03. bře 2009 9:55:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:36:01
Příspěvky: 1274
Bydliště: Roudnice n.L.
Nový příspěvek Re: Lyžovačka PRALOUP 2009
úžasné ... Gu-ru děkujem

_________________
Moose
Inu svět je malý a o náhody tu není nouze.


úte 03. bře 2009 11:52:42
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: Lyžovačka PRALOUP 2009
Nechce se někomu sepsat nějaký pokec z PraLoup???

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


úte 03. bře 2009 12:18:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:36:01
Příspěvky: 1274
Bydliště: Roudnice n.L.
Nový příspěvek Re: Lyžovačka PRALOUP 2009
Kdo tam byl, nehlašte se všichni ... no možná bych něco napsal, ale přece jen, po 2 měsících už mi takové ty perly vypadly z mysli, ale něco krátkého by se asi sepsat salo. Ovšem dění na druhém pokoji komentovat moc nemohu, páč jsem tam byl asi jen 2x a tak úplně přesně jsem nepoznal tamní pokojové klíma.

_________________
Moose
Inu svět je malý a o náhody tu není nouze.


úte 03. bře 2009 13:52:38
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: Lyžovačka PRALOUP 2009
Kdyby bylo něco dnes, dal bych to i na obal... a nebo ho případně předělám, ale to už nebude vypálen u fotek.

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


úte 03. bře 2009 13:57:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:36:01
Příspěvky: 1274
Bydliště: Roudnice n.L.
Nový příspěvek Re: Lyžovačka PRALOUP 2009
Dnes opravdu nejsem schopen a zítra jakbysmet, to raději nedělej obaly a budou za týden, at je pak zas nemusíš předělávat

_________________
Moose
Inu svět je malý a o náhody tu není nouze.


úte 03. bře 2009 14:10:22
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: Lyžovačka PRALOUP 2009
DVD jsou k vyzvednutí u mne. Cena za jeden DVD dvojbox je 80Kč. Přineste akorát, neboť dvacky nevracim a odneste si to.

Obaly jsou hotove, jsou bez doprovodneho textu.

Pokud by jste někdo něco sesmolil, dam to na net do Galerie akcí.

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


úte 03. bře 2009 23:37:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: Lyžovačka PRALOUP 2009
Vytvořil jsem galerii z této naší akcičky - zatím tak je tam nějaký text a video - fotky tam natlačím později.

Pokud by jste někdo dal dohromady text, rád ho tam doplním nebo vyměním..

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


ned 08. bře 2009 14:23:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz