Právě je čtv 28. bře 2024 23:07:05




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 Volby 2013 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 21:37:49
Příspěvky: 531
Nový příspěvek Volby 2013
dlouho jsem přemýšlel zdali to sem mám dát, ale jedním z ukazatelů, že by to bylo dobré byl názor Davida a myslím si, že i Máry a nakonec mě přesvědčil rozhovor s borcem z konkurenčního gangu.
Možná, že už je pro někoho pozdě, možná taky ještě ne a možná bude i druhé kolo. Bohužel se spolu nevidáme tak často což je škoda, třeba právě jen někde nad tím "pivem" kdebychom mohli i nad touhle otázkou společně diskutovat a možná se dobrat i nějaké shody a nebo si alespoň vyslechnout názor kamaráda.
Každopádně jdu volit a jdu volit KARLA a jen doufám, že si kluci s AVATAREM dělali srandu.
Nevěděl jsem kam dané téma mám zařadit, ale určitě to není ptákovina ani pokec o ničem ;)


pát 11. led 2013 17:27:15
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:36:01
Příspěvky: 1274
Bydliště: Roudnice n.L.
Nový příspěvek Re: Volby 2013
včera byl docela dobrý pořad na čt 1 - superdebata se všemi kandidáty.
avatar: z počátkujsem bral kérku jako docela možného, ale jen potud, pokud jsem jeho názory četl ... když jsem ho slyšel jak nerozhodně (v mách očích) mluví, a než se vyjádří, asi bych mu hlas nedal.
karel: není špatná volba, všechno zaspí a když bude mít proslov, polovina lidí mu nebude rozumnět, tudíž dá všem tu naději. jinak velmi chytrej, na nic si nehraje, karieru nepotřebuje
Boboo: nikdy jsem neměl rád bobo, ale mluvila (a dokonce rozesmála publikum svým "vážení spoluobčané" když dostala prostor pro svůj poslední proslov) jako jediná vysloveně proti eu, což mi bylo sympatické - ona už tolik není, takže tu také ne.
dinsbiert: ze začátku jsem byl přesvědčenej o něm, ale mluví jak politici, jen v náznacích, nic moc konkrténího
miloš: chytrej, ale byl v olitice moc dlouho, je jí nasáklej. možná je to i výhoda
fišer: všiml jsem si, že z profilu vypadá jako pan Burns (kdo viděl kdy simpsonovi, ví o kom mluvím - š=f jaderné továrny a Homera), a působí na mě podobně jako on
sobotka: přijde mi jako urážlivý ješita, mluil vclkeu rozumne, ale 2x se tam na moderátora urazil (podle mne)
ostatní - nevýraz
já nevim, tím že máme všichni doma chřipku a jsem v posteli, mám asi jasno. kdybych neměl, viděl bych to sám za sebe na bitvu mezi milošem, karlem a asi mladym dsb.

_________________
Moose
Inu svět je malý a o náhody tu není nouze.


pát 11. led 2013 18:27:03
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: Volby 2013
Avatar je kkkt s omezeným rozhledem (a to jsem o něm vážne přemýšlel)
Miloše nesnáší a tudíž neřeším
Komanče Burnse taky ne
Jak pravil Polívka - ženy mají své dny a co v těch dench naše republika? ... bobo špatný, ostatní nevýrazné
Diensbier - puvdoně jsem myslel že by to šlo, ale když něc nakousnu, mám do dořícta ne kličkovat jak zajíc - to je přesně to co mne spustě politiku sere
ten chroust mne nicim nezaujal
................... Já to mam jednoduchý, zvolim jediného člověka který je chytrý a má jednání státníka, zvládá lehký a hlavně chytrý humor. NA HRAD PATŘÍ ŠLECHTA !!!!
:)

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


sob 12. led 2013 2:08:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: čtv 27. led 2011 9:13:25
Příspěvky: 317
Bydliště: Klecany
Nový příspěvek Re: Volby 2013
Čaues,
hele upřímně řečeno, volit jsem byl... Ale rozhodně nemůžu říct, že bych byl spokojený, nebo se svojí volbou stoprocentně ztotožněný, spíš jsem odcházel s pocitem, že dávám podle svého mínění hlas nejmenšímu zlu...

Reálně jsem uvažoval o Fischerovi, Knížeti nebo Avatarovi.
- Fishera jsem vyřadil částečně kvůli historii (i když se k tomu podle mě nepostavil tak blbě - "udělal jsem chybu, tak to je... pokud je to problém, nedávejte mi hlas"), ale celkově mi jeho vystupování v posledních debatách nebylo uplně po chuti... Nevadí mi, ale zase reálně nemám důvod, proč bych pro něj měl hlasovat ;)
- Kníže je poměrně zvláštní člověk... nepochybně inteligentní a názorově k němu nemám vůbec daleko, ale zase z něj mam pocit, že než by dokázal svoje postoje formulovat a prezentovat, skončilo by jeho volební období :D

Volil jsem nakonec maorského válečníka... důvody? Sice má omezenej rohled v rámci politiky, ale rozhodně není hloupej... Leckdy nedokáže formulovat odpověď tak rychle a důrazně, jak bych očekával, ale když se dostane na půdu, které rozumí, vystupuje daleko lépe... Tzn. přisuzuju to tomu, že je v oblastech, kde si zatím není jistý, opatrnější. Co se týče názoru, nemám s ním problém. Historicky žádná špína na něj není a je politicky nedotčený... Bohužel je tohle pro mě momentálně výhoda a i když je docela pravděpodobné, že ho politika semele a bude z něj podobnej zmetek, jako z ostatních, asi to neberu jako důvod, nedat mu šanci.
Málem jsem ho zavrhnul, ale když jsem uvažoval o důvodech, jediné, k čemu jsem došel je, že vypadá jako tapeta... Sice to s pozicí prezidenta není úplně kompatibilní, ale odsoudit někoho jenom proto, že má "bordel v ksichtě" by mi nepřišlo fér.


sob 12. led 2013 16:18:01
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 21:37:49
Příspěvky: 531
Nový příspěvek Re: Volby 2013
OK, borci první kolo máme za sebeou a více méně pro mě je jasno, ale i tak jsem zvědavý jak hodně jeden do druhého půjdou, Zeman začal zatím docela z ostra, doufám, že bude nějaká zajímavá debata.


sob 12. led 2013 20:02:09
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: Volby 2013
Prim píše:
Čaues,
hele upřímně řečeno, volit jsem byl... Ale rozhodně nemůžu říct, že bych byl spokojený, nebo se svojí volbou stoprocentně ztotožněný, spíš jsem odcházel s pocitem, že dávám podle svého mínění hlas nejmenšímu zlu...

Reálně jsem uvažoval o Fischerovi, Knížeti nebo Avatarovi.
- Fishera jsem vyřadil částečně kvůli historii (i když se k tomu podle mě nepostavil tak blbě - "udělal jsem chybu, tak to je... pokud je to problém, nedávejte mi hlas"), ale celkově mi jeho vystupování v posledních debatách nebylo uplně po chuti... Nevadí mi, ale zase reálně nemám důvod, proč bych pro něj měl hlasovat ;)
- Kníže je poměrně zvláštní člověk... nepochybně inteligentní a názorově k němu nemám vůbec daleko, ale zase z něj mam pocit, že než by dokázal svoje postoje formulovat a prezentovat, skončilo by jeho volební období :D

Volil jsem nakonec maorského válečníka... důvody? Sice má omezenej rohled v rámci politiky, ale rozhodně není hloupej... Leckdy nedokáže formulovat odpověď tak rychle a důrazně, jak bych očekával, ale když se dostane na půdu, které rozumí, vystupuje daleko lépe... Tzn. přisuzuju to tomu, že je v oblastech, kde si zatím není jistý, opatrnější. Co se týče názoru, nemám s ním problém. Historicky žádná špína na něj není a je politicky nedotčený... Bohužel je tohle pro mě momentálně výhoda a i když je docela pravděpodobné, že ho politika semele a bude z něj podobnej zmetek, jako z ostatních, asi to neberu jako důvod, nedat mu šanci.
Málem jsem ho zavrhnul, ale když jsem uvažoval o důvodech, jediné, k čemu jsem došel je, že vypadá jako tapeta... Sice to s pozicí prezidenta není úplně kompatibilní, ale odsoudit někoho jenom proto, že má "bordel v ksichtě" by mi nepřišlo fér.


Mno ja to že vyada jako tapeta považoval ve finale za jediny duvod proč volit ... a to bylo málo. Jo možná shánět poradce ministra kultury...možá. Karel je pro men naopak člověk kteráéáý s lehkostí a chytř reaguje na vnější podněty - výzvy. To že by byl pomalý mi opravdu nepřijde a holt když se někdo umí vyjádřit pěti slovy, může je přednášet vš stejném useku kde jiný melou šest vět nesmyslů a
ve finále nic neřeknou. :)


Ale to je fuk, teď každopádně nevolit křiváka, nebo se to přede mnou snažte tajit.... :lol:

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


sob 12. led 2013 21:59:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:36:01
Příspěvky: 1274
Bydliště: Roudnice n.L.
Nový příspěvek Re: Volby 2013
podle mne - jedno koho volit:
Miloš - flastry z minula, profláknutej ... jak jsem psal níže
Brbla - kam vítr tam plášť - hlasuje pro všci, které za pár dní (měsíců) později odsuzuje. Nadřízený největšího zloděje v EU, za kterého není zodpovědný?

taklže za mne? křiváci jsou oba DVA

_________________
Moose
Inu svět je malý a o náhody tu není nouze.


úte 15. led 2013 15:56:39
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 21:37:49
Příspěvky: 531
Nový příspěvek Re: Volby 2013
ahoj chlapi, nezajdem v pátek navečer do sauny a na pivo, probrat politiku, Maroko a singl 13 :D


stř 16. led 2013 22:55:28
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: Volby 2013
Saunu nevyhledávám, pivo bych mohl. zjistim jak je ma tom pavel - dohal bych týpka co má co říct

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


stř 16. led 2013 23:57:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:36:01
Příspěvky: 1274
Bydliště: Roudnice n.L.
Nový příspěvek Re: Volby 2013
Maďar píše:
ahoj chlapi, nezajdem v pátek navečer do sauny a na pivo, probrat politiku, Maroko a singl 13 :D

v pá tady nejsem

_________________
Moose
Inu svět je malý a o náhody tu není nouze.


čtv 17. led 2013 8:19:33
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz