Právě je čtv 28. bře 2024 11:25:38




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 Školení první pomoc 

Vyberte termíny (vsechny mozne) a pocet lidi za ktere hlasujete
Anketa končí za pát 22. dub 2011 20:00:50
Sobota 30 dubna od 17h 16%  16%  [ 7 ]
Neděle 1 května od 17h 20%  20%  [ 9 ]
Sobota 7 května od 17h 13%  13%  [ 6 ]
Neděle 8 května od 17h 22%  22%  [ 10 ]
****** 0%  0%  [ 0 ]
Hlasuji za 1 osobu 16%  16%  [ 7 ]
Hlasuji za 2 osoby 13%  13%  [ 6 ]
Hlasuji za 3 osoby 0%  0%  [ 0 ]
Hlasuji za 4 osoby 0%  0%  [ 0 ]
Hlasuji za 5 osob 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 45

 Školení první pomoc 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:36:01
Příspěvky: 1274
Bydliště: Roudnice n.L.
Nový příspěvek Re: Školení první pomoc
Nechápu, proč se rozčiluješ nad tím, když je tady hlasování a někdo nehlasoval podle tvých představ- co vlastně bylo v úvodu napsáno? Zaškrnout všechny termíny jež jsou snesitelné - tzn. některé pro někoho snesitelné nejsou, nepátrej proč, prostě nejsou. Nebo rovnou řekni v některém z těchto termínů se bude konat školení, nevim v jakym, proto nedávám hlasovat. Zbytečné rozčilování, rozčarování ...

_________________
Moose
Inu svět je malý a o náhody tu není nouze.


čtv 21. dub 2011 6:40:24
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: Školení první pomoc
Bohužel zde nejde o to co dotyčný získá nebo ztratí, tady jsou počty opačné - je v zájmu každého , aby ten druhý přišel - neboli každý kdo si neudělá čas a jede se mnou, mi vlastně dává najevo že na mne kašle a že se na něho nemohu spolehnout když mi pujde o krk - a přesně proto jsem rozčarován. Co se týká hlasování, je tu jelikož je možnost s termínem hýbat a chápu že někdo má naplánovánu neodkladnou záležitost - viz MBJ a Maďar mají zápas, bohužel nějak nechápu jak může mít tolik z 11ti lidí neodkladné záležitosti v každém ze 4 termínů, natož když jsou všechny o víkendu.

Jsem rád za Miloše, že dohodl lektora jež jezdí školit zachrany system, tj to nejvyšší co se dá v tomhle státečku sehnat a a navíc i s kontaktem s praxí. Pokud bych objednal někoho z červeného kříže, bude to každého stát 250-500Kč a dotyčný(ná) Vás bude oslovovat soudruzi....

Kdo jak hlasoval se tomto případě bojím zeptat..... tiše jsem doufal, že se cca shodnete a pak pořešíme jedince kteří nemohou - podle toho o koho pujde, zvolime vhodny termin - to ceo se tu udalo je hodně jinde a proto si myslím, že jsou zde jedinci co jsou pouze pohodlní.

Možná že zde některým lidem nedochází, že uplně do stejné situce jako se dostanu já , se může dostat on nebo jeho partnerka, dítě....prostě vezm,ete mladou na vyjížďku a někde Vám to uklozne, nebo pojedete odvezt sve dite do školy a idiot Vás napere na křižovatce...... pak budete stát nad někým pro koho by jste udělali cokoli, ale nebudete vědět jak.


Jak jsem psal.....neni to o Rumunsku, neni to jen o motorkách a není to o Vás ale hlavně o těch kolem Vás... nějak nevěřím, že pokud si to uvědomíte, může mít hlasovnání o termínu takhle ubohé výsledky.


Děkuji že to ještě zvážíte....

Kdo by si nebyl jist důležitostí podobné akce, stačí když zapátrá ve svém životě, nebo životě svých přátel. Např 130km/h v Rakousku byly 2hrozby, a kdyby ani to nepomohlo, vzpomeňte se na jakou jsem Vás zval akci toto pondělí...

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


čtv 21. dub 2011 9:39:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. úno 2009 16:33:28
Příspěvky: 234
Nový příspěvek Re: Školení první pomoc
Za mě ja opravdu ani jeden den nemohu 1 nebo 7 bych mohl ale prave jen do te 17hod a ted 30 zas bych mohl ale tak od 15 do 17.... já vim asi mě ukamenujete ale fakt nevím jak na to


čtv 21. dub 2011 12:11:22
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. čer 2010 14:49:15
Příspěvky: 598
Bydliště: Teplice
Nový příspěvek Re: Školení první pomoc
Já se dobrovolně přiznávám, že jsem to nepochopil, a tak jsem se koukl kde bylo nejvíc hlasů, což bylo 30. a tam jsem se přidal... nějak jsem nepochopil, že mám zaškrtnout všechny co se mi hodí.
Tak já za sebe říkám, že dorazím kterýkoli den po 17. hodině...

_________________
I když neumím počítat do tří, můžu dobře čtvrtit....


čtv 21. dub 2011 13:09:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: Školení první pomoc
Guru píše:
Koukám na výsledky hlasování a hlasovalo se celkem 9x, přitom ale shodujete se max v 6 případech.....zvažte zda JSTE OPRAVDU ZAŠKRTLI VŠECHNY MOŽNÉ TERMÍNY protože jinak se kloudného výsledku nedobereme....


...jak na dvorku, tohle bylo na minule strance. pokud se to kloudně nevyvine, zvolim den podle sebe a budu doufat , že se nedostanu do pruseru s někým, kdo si neuměl udělat čas. že by ty výsledky byly motivační se o něco snažit o tom žádná.
Jak již zde bylo několikrát řečeno i v souvislosti s jinými aktivitami - Vše je otázkou priorit.

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


čtv 21. dub 2011 14:01:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: Školení první pomoc
gabo píše:
Za mě ja opravdu ani jeden den nemohu 1 nebo 7 bych mohl ale prave jen do te 17hod a ted 30 zas bych mohl ale tak od 15 do 17.... já vim asi mě ukamenujete ale fakt nevím jak na to


Jednoduše, něco zruš.... ne nehodlám ti radit. Je to na každém. Počkám do pátku. V sobotu bude definitivní termín.

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


čtv 21. dub 2011 14:06:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. črc 2010 14:27:26
Příspěvky: 519
Bydliště: Ruská 225/4 Praha 10 Vršovice,Na Jamách 54,Brozany nad Ohří
Nový příspěvek Re: Školení první pomoc
já se přiznávám,že jsem nejdříve z pohodlnosti zaškrtl soboty,abych sem nemusel letět v neděli z Prahy,teď mi došlo,že vlastně můžeme odjet v pondělí ráno rovnou do roboty,tak jsem zaškrtl i neděle,takže mě je to vlastně 1,přijdu kdykoliv


čtv 21. dub 2011 15:40:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: ned 15. bře 2009 10:47:33
Příspěvky: 83
Nový příspěvek Re: Školení první pomoc
Mě je to fakt jedno kromě 30.4 což jsou čarodky můžu kdykoliv, ale Švícko říkal, že by byl spíš pro pracovní den, jen tlumočím 8-)


čtv 21. dub 2011 17:01:39
Profil

Registrován: pon 02. srp 2010 21:18:41
Příspěvky: 37
Nový příspěvek Re: Školení první pomoc
Miloš píše:
Mě je to fakt jedno kromě 30.4 což jsou čarodky můžu kdykoliv, ale Švícko říkal, že by byl spíš pro pracovní den, jen tlumočím 8-)


Tlumočíš správně :)
Co se mě týče 30.4 jako Milda čáry,1.5 fotbal,7.5 fotbal a neděle 8.5 to by snad šlo takže zaškrtávám neděli osmého.


čtv 21. dub 2011 19:05:07
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: Školení první pomoc
Takže se to posunulo k neděli 8.5 s tim, že nemohou 3 lidé z 12 - bylo by fajn , kdyby alespon nekteří z nich si to zařídlili - bude to nejspíš termín akce. Předpokládám , že jedním je Gabo kvuli praci - to asi nemá řešení. Zbylí dva netuším.


PS: Čarodějnice by se neposr... a mohli byjste tam jít od 19h, co se týká fotbalu tak ta vaše Liga hroudy hnoje by se bez Vás obešla i když chápu, že by Váš tým při Vaší absenci mohl vyhrát a to by se Vám špatně obhajovalo. :lol: :lol: Ale to jen abych si do Vás rejpl, pokud to směřuje k jakémukoli termínu, jsem spokojen.

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


čtv 21. dub 2011 19:11:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz