Právě je čtv 18. dub 2024 17:07:07




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 Dámská jízda v termínu Single09 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 21:43:11
Příspěvky: 68
Nový příspěvek Re: Dámská jízda v termínu Single09
Hmmm, pěkný Verčo, škoda jen, žes to nevěděla dřív... Řešily jsme to celkem dlouho a datum maturity se určitě nezměnilo. Zavrhly jsme spoustu pěknejch míst, jelikož neměli pokoj pro 5 lidí... Škoda. A ano, vím, že jsem zvažovala i svou účast, ale to co se stalo Péťovi, se nedalo předpokládat. A i tak bych nakonec jela, nechtěla bych trhat partu. Takže nám to krachlo podobně, jako klukům :? A co vy ostatní, Markét a Lusy, jak to vidíte? Protože s Verčou nám padlo samozřejmě i Péťovo auto. Teď tedy řekl, ze by nás tam samozřejmě dovezl, ale nevím, zda nebudeme potřebovat auto i tam. A nebo je tu ještě naše stará dobrá Felicie :D Teď je v opravně, ale zítra by už měla být hotová. Tak to zvažte a dejte vědět.


pon 04. kvě 2009 22:57:38
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:00:38
Příspěvky: 4058
Bydliště: Žižkova 728, Roudnice nad labem
Nový příspěvek Re: Dámská jízda v termínu Single09
S poměrně vážnou nelibostí nesu vývoj naší pánské Single, ale tohle mne opravdu dorazilo! Týkat se to mé osoby, tak se ptám :evil: "SI SNAD DĚLÁŠ PRDEL, VERČO ?!?" :evil:
Další nebudu psát abych si nepokazil image slušně vychovaného hocha. Doufám že problém vyřešíte, nebo využijete Maďarovy nabídky na odvoz - případně společnost - Vás ostatní lituji, jelikož tuším co cítíte - nedivil bych se, kdyby jste se pro příště poučily stejně jako já a ze svého středu oddělili plevel, protože TOHLE SE OPRAVDU NEĎELÁ! - Vám ostatním, co jste schopny dostát slibům i já slibuji, že příště bude passat nebo jiná čtyřkolka k dispozici - kdyby měla verča alespoň tolik soudnosti a řakla to včas, mohl jsem se o nějaký vůz postarat, v této chvíli nemám ani sám zbaleno a zítra po poledni vyrážíme, takže je to již nereálné. Verčo, ještě jednou díky!!!


PS: Všechny výše popsané pozdravy prosím vyřiďte i Tereze (nikoli Terkillovi, ta má naopak plusové půlbody - druhou polovinu těch bodů má Maďar, protože na jejím rozhodnutí má logicky i on podíl). Na Terezu teď myslím ve velmi podobném duchu jako na Verču - rozdíl je "pouze" v tom, že ona nepřislíbila asistenci při transportu a tak jejím rozhodnutím by ostatní přišly pouze o parťačku.

_________________
Guru, FishX3, Dáda, President nebo Bůh?
V nebi je čistší vzduch, ale v pekle lepší společnost!
Demokracie = Utopie, pokud někdo nedrží opratě a bič, věci se nepohnou.


úte 05. kvě 2009 0:47:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. úno 2009 19:34:25
Příspěvky: 81
Bydliště: Kpt. Jaroše 1536, 41301 Roudnice nad Labem
Nový příspěvek Re: Dámská jízda v termínu Single09
No tak jsem se dostala po dlouhé době v klidu k pc a nekoukám se divit, je ráno a já nemám ani silu se k tomu moc vyjadřovat - musela bych být asi sprostá :evil: .
Já samozřejmě jedu a asi Vám to i odřídím ve staré dobré Felici - tedy jestli nám bude půjčena. Je tu také možnost aby vzala auto některá z nás, ale já né pašík není opravený. Za půjčení předem díky mooooooc ;) !!!!


úte 05. kvě 2009 7:01:51
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. bře 2009 8:58:14
Příspěvky: 17
Nový příspěvek Re: Dámská jízda v termínu Single09
Ahoj holky. Je mi moc líto jak ta vaše dámské jízda dopadla, tak snad vám trošičku zlepším náladu. Pokusím se na poslední chvíli sehnat hlídání pro holku a jela by jsem s vámi a auto určitě vezmu. Ale musím se dohodnout s našima nebo si vezmu Alenku sebou ale pak je to o tom že večer se bude pařit jenom na chatě. A jak tak teď koukám Ali jede s tátou. sedí mu v tankvaku a dělá motorku. Akorát jsem jí nahrála na mobil ale pro vaše pobavení ( bohužel ) to neumím dát do pc.Tak se zatím mějte já to nějak pořeším a dám vědět. a kolik vás vůbec teda jede?


úte 05. kvě 2009 8:10:17
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pát 27. úno 2009 10:36:01
Příspěvky: 1274
Bydliště: Roudnice n.L.
Nový příspěvek Re: Dámská jízda v termínu Single09
Mno, taky dobrý .. dokonce ještě lepší než u nás :cry:

_________________
Moose
Inu svět je malý a o náhody tu není nouze.


úte 05. kvě 2009 9:50:07
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. úno 2009 19:34:25
Příspěvky: 81
Bydliště: Kpt. Jaroše 1536, 41301 Roudnice nad Labem
Nový příspěvek Re: Dámská jízda v termínu Single09
Čauky, jelikož má zájem o účast i Hanka (pokud udá Rockyho - pes) s Janou (pokud Márovi opraví motorku a odjede).
Tak nás 5 bude, ale na 100% se nevyjádřila ještě žádná.

Pro Magdu: Pokud pojedeš fajn, každý přírustek je velké plus, ale když budeš muset vzít Alenku i když ji zbožňujeme asi se ti ani jedna z nás nebude podřizovat v tom že budeme večer sedět doma.
Je to jen čistě můj názor a tak to cítím.

P.S.: Prosím dejte holky (Jana a Hanka) vědět s účastí do zítřka odpo, abych když tak zavolala na Hrubou Skálu, kde máme v rezervaci ubytování jak to vypadá.

Zatím papa


Naposledy upravil Markétka dne úte 05. kvě 2009 21:42:04, celkově upraveno 1



úte 05. kvě 2009 21:18:48
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. úno 2009 19:34:25
Příspěvky: 81
Bydliště: Kpt. Jaroše 1536, 41301 Roudnice nad Labem
Nový příspěvek Re: Dámská jízda v termínu Single09
Tak Hanka potvrdila účast.

Jinak já dělám v pátek do 16:15, takže v 16:30 budu připravena ke startu.

Zatím papa.


úte 05. kvě 2009 21:41:24
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 21:43:11
Příspěvky: 68
Nový příspěvek Re: Dámská jízda v termínu Single09
Magdo, s Alenkou to vidím stejně jako Markét. Je božská, jak jsem se mohla přesvědčit v sobotu :P , ale naše výprava byla od začátku míněna jako relax, s nějakým příjemným výletem a večer nějakou babskou zábavou. Tak snad Ti ji na ty dva dny třeba rodiče pohlídají, ať se můžeš bavit a trochu si oddáchnout i ty.
Takže Hanka se nakonec přidá, SUPER :D
Jinak Felicie je k dispozici, opravená a zaparkovaná v Klenči. Jen vyzvednout a napakovat ;) Zatím čusky a zařiďte někdo trošku lepší počasí, než vládne teď. Ať nemusíme jen sedět v hospodě :lol:


úte 05. kvě 2009 23:09:14
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: ned 01. bře 2009 8:58:14
Příspěvky: 17
Nový příspěvek Re: Dámská jízda v termínu Single09
Tak já stejně nejedu. Alenka je nemocná a nenechám jí tady samotnou s teplotou u rodičů. Takže se hezky bavte a užijte si to i za mě.


stř 06. kvě 2009 7:17:01
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. úno 2009 19:34:25
Příspěvky: 81
Bydliště: Kpt. Jaroše 1536, 41301 Roudnice nad Labem
Nový příspěvek Re: Dámská jízda v termínu Single09
Tak to je mi líto že je malá nemocná. Brzy se uzdravte.

Já jsem něco málo vytiskla k našemu výletu. Tak teď zbývá jen auto, tak je to jestli můžu za nás všechny
moc prosit o půjčení Felicie ;) !!!

Vemte prosím někdo automapu
, jelikož naši Dada sebral sebou na pánskou jízdu.

Teď už tedy jen zbývá se dohodnout jak a kdo vyzvedne autíčko , já bych popřípadě mohla ve čtvrtek večer tak na 19 hod. mám totiž celý den. V pátek bych Vás asi všechny vyzvedla u Terky doma a vyrazily bychom.

Co vy na to?


stř 06. kvě 2009 10:50:56
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Český překlad – phpBB.cz